© afbeeldingen: EarthQuaker Devices

Sunn O))) HalfLife Octave Distortion + Booster van EarthQuaker Devices

Dit is het kleine broertje van de Sunn O))) Life Pedal Octave Distortion + Booster maar waar je Sunn O))) Life Pedal 2 plekken inneemt op je pedallboard is de Sunn O))) HalfLife de helft kleiner vandaar de naam ‘HalfLife’.

Ondanks het kleinere formaat heeft Sunn O))) HalfLife maar 1 knop minder dan de Life en dat is de Octave Footswitch.

Op de pagina op de website van EarthQuaker Devices over de HalfLife kan je geluidsfragmenten beluisteren die met de HalfLife zijn gemaakt en je kan tot geen andere conclusie komen dat deze gitaarpedaal bedoelt is voor het steviger (Doom) werk.

Volgens de website  is de HalfLife een “Distortionpedaal met een mengbare analoge octave up en een booster, gecombineerd in één compact pakket. De “Amplitude”-kant is een getrouwe nabootsing van het klassieke “White Face” distortionpedaal.
De enige aanpassingen aan het originele circuit bevinden zich in het clipping-gedeelte. Het traditionele circuit gebruikt een enkel paar siliciumdiodes voor een strakke, gecomprimeerde crunch.”

Deze Sunn O))) HalfLife en zijn grote broer de Sunn O))) Life zijn goed verkrijgbaar via verschillende Nederlandse en Europese webshops. Beide zijn best wel prijzig want de Sunn O))) HalfLife kost zo’n € 319,- euro en de Sunn O))) Life kost zo’n. € 379,- euro.

 

Berichten uit dezelfde categorie

PeacePoti knoppen zorgen dat je instellingen van je effect pedalen niet per ongeluk worden veranderd

Nou speel ik niet gitaar van een dergelijk niveau dat mensen mij live willen zien spelen dus ik wist helemaal... Lees verder

Je nieuwe favoriete microfoon is volgens Trash Talk Audio een oude telefoon

Oh wat mis ik die oude telefoons die je na een vervelend gesprek een paar keer heerlijk hard op hun... Lees verder

Hotone Pulze Jr. de Mini Amp met (natuurlijk ook weer) AI

MusicGear.nl bestond ook al in 2010 en toen kwam de iPad uit. Je zult het niet geloven maar fabrikanten van... Lees verder

Laatste berichten

MXR M400 Turbo Tuner: De moeder alle tuners

Mijn jongere broer ging veel eerder gitaar spelen dan ik en ondanks wij een krantenwijk hadden en uit een gezin Lees verder

syncMNFST maakt het spelen van een setlist in een band een stuk eenvoudiger

Toen ik vroeger nog in bandjes speelde maakte ik altijd een setlist van de nummers die we hadden geschreven en Lees verder

HarmonyKeen software maakt van elke melodie een harmonie

Zelf heb ik dit nog nooit nodig gehad maar dat kan aan de soort muziek liggen die ik maak en Lees verder
© Copyright 2026 MusicGear